שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > Israeli Journal of Family Practice - גליון מס' 147 > סיכום ישיבת ועד האיגוד, 1.4.09
אפריל 2009 April | גיליון מס' 147 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון
איגוד רופאי המשפחה
סיכום ישיבת ועד האיגוד, 1.4.09
1. בחירת בעלי תפקידים חדשים בוועד
ד"ר מיכל שני תחליף את פרופ' וינקר כמזכירת האיגוד, ד"ר מוטי אלפרין יחליף את ד"ר שני כגזבר האיגוד ופרופ' קיטאי הצטרף לוועד הפועל של האיגוד כחבר חמישי.
2. עיתון רשמי לאיגוד רפואת המשפחה
פרופ' שיינפלד עורך עיתוני הר"י פנה בבקשה להוציא לאיגוד עיתון רשמי במסגרת הר"י, כחלק מסדרת עיתונים לאיגודים. המדובר בעיתון סקירות ולא עיתון למחקרים מקוריים.
ד"ר להד יבדוק את הנושא, ויציג את הנתונים בישיבה הבאה.
3. בקשה להקמת החוג לרפואת ספר
ד"ר עדי לייבה הציג הצעה להקמת חוג לרפואת ספר במסגרת האיגוד. מטרת החוג להיות גוף אקדמי מוביל בלימוד ובחקר התחומים המאפיינים את רפואת הספר. החוג יעסוק בשישה תחומים מרכזיים: רפואה ראשונית/רפואת משפחה, רפואת אסונות, רפואה סביבתית, האדם והמדבר, חינוך רפואי, ניהול רפואי. מתוכנן כנס ייסוד החוג באילת, שיעסוק בנושא רפואת הספר. ועד האיגוד אישר באופן עקרוני את הקמת החוג. להשלמת התהליך צריך להגיש הצעה מתוקנת וחתומה בהתאם לתקנון הר"י.
4. ואסקו דה גמה
אין לישראל נציגים בווסקו דה גמה שהוא ארגון הצעירים של WONCA Euorope. האיגוד רואה חשיבות שיהיו נציגים מטעמו בגוף זה. תוקצה תמיכה עד 3,000 ש"ח לכל נציג, הנציגים ייבחרו ע"י האיגוד או מטעמו, תינתן עדיפות למתמחים/מומחים צעירים הפעילים בפעילות ציבורית לרפואת משפחה בארץ.
5. חימ"ר בונים תוכנית לקורס מתקדם למדריכים ברפואת המשפחה, בהיקף של כ-300 שעות, שני סימסטרים או יותר. נבחנות הצעות מכמה אוניברסיטאות, והועלתה אפשרות לפתוח את הקורס גם לרופאים שאינם רופאי משפחה.
6. כנסים והשתלמויות: עדכון סטטוס
כנס לתזונה: 3 ימים ב-14-16/10 בימים רביעי עד שישי, כנס שנבנה במשותף עם בי"ס לתזונה. הנושאים מגוונים: סוכרת, הנקה, חינוך תזונתי, תזונה תרופות וסרטן, פרוביוטיקה ועוד.
בי"ס ליתר ל"ד: ההשתתפות במפגש הראשון הייתה נמוכה, כ-25 איש. מקווים לראות 50-40 איש במפגשים הבאים.
בי"ס לכאב: מכיון שמפגש של בי"ס לכאב נערך בזמן האסיפה השנתית של האיגוד, והבקשה של האיגוד לדחות את המפגש נדחתה, הוסרה חסות האיגוד.
אירוח כנס EQUIP (קבוצת העבודה האירופית לאיכות ברפואת המשפחה) בישראל: הכנס יתקיים ב-4/6 ל-3 ימים. צפויים
כ-20 משתתפים מ-12-10 מדינות באירופה.
הכנס האירופאי השלישי לרפואת משפחה בגישה מערכתית: הכנס בחסות מלאה של האיגוד, יש משתתפים מחו"ל ומהארץ, הצפי כמאה משתתפים. הכנס קוצר ליום וחצי ויתקיים בימים רביעי וחמישי, 13-14/05. אפשר יהיה להגיע ליום אחד, יהיו סדנאות מקבילות בעברית ובאנגלית.
כנס הסדנאות השישי למניעה, טיפול וליווי חולי הסרטן ומשפחותיהם: יתקיים במחלקה לרפואת המשפחה של שירותי בריאות כללית, מחוז המרכז ב-13 במאי 2009, בהיכל התרבות נס ציונה. הכנס בחסות האגודה למלחמה בסרטן ואיגוד רופאי המשפחה.
7. חברי החוג לבאלינט ישלמו רק דמי חבר לאיגוד, ולא ישלמו משנת 2009 דמי חבר לחוג לבאלינט.
8. יש פניות רבות מעמותות חולים לאיגוד לקבל את חסותו. סוכם כי האיגוד ימשיך בקו שנקט עד כה, ולא יהיה מעורב בפעילות של עמותות חולים.
9. הכנס השנתי של האיגוד ע"ש בן מאיר שבתאי היה כנס מוצלח בארגון, בביצוע, בתכנים וגם מבחינת תקציב. ועד האיגוד מודה למחלקה ולחברה המארגנת. הכנס בשנה הבאה ייערך בבאר שבע.

ד"ר מיכל שני,
מזכירת האיגוד

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©