שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > דרכי נשימה - גליון מס' 1 > Eye From Zion משלחות סיוע רפואיות בחו"ל - מחווה הומניטרית בצד הישג הסברתי
דרכי נשימה
פברואר 2009 February | גיליון מס' 1 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון
מדור אינפורמטיבי
Eye From Zion משלחות סיוע רפואיות בחו"ל - מחווה הומניטרית בצד הישג הסברתי


יורם הסל - חבר בוועד המנהל של Eye From Zion, מנכ"ל .Vintage Crown Ltd, לשעבר מבכירי "המוסד"

"ספר לבן" בריטי (1) הגדיר את יעדיה של דיפלומטיה כך: "לעשות את מדיניותה של ממשלת הוד מלכותו, ככל שתהא, מובנת, ואם אפשרי הדבר, מקובלת על ארצות אחרות". "הסברה" בלשון השגורה בפינו, היא אחד ממרכיבי הדיפלומטיה שבה עושה ממשלה שימוש לצורך קידום יעדיה, הן בפני מקבלי ההחלטות והן בציבור הרחב, בארצות נכר.

ארגון Eye From Zion מקפל בתוכו שני נדבכים מרכזיים המשלימים והמעצימים זה את זה בראייה לאומית: האחד - הומניטרי, התנדבותי, חף משיקולים פרטיים ועסקיים, והשני - תרומתו הערכית והממשית לשינוי ולשיפור תדמיתה של ישראל בקרב ההנהגה ובציבוריות בזירות הפעולה של הארגון בחו"ל.

Eye From Zion הוא ארגון מתנדבים שהוקם בישראל ע"י איש העסקים נתי מרכוס כדי לסייע במתן מענה רפואי וטיפולי לאוכלוסיות נזקקות בחו"ל באמצעות משלחות רפואיות מקצועיות ומצוידות של רופאים מומחים ואנשי סגל מנוסים בתחומם. אנשי הארגון נכונים להושיט סיוע רפואי הומניטרי לאותן אוכלוסיות באשר הן, ובלבד שיתקבלו שם כישראלים וכיהודים. משלחות רופאים אלה פועלות בתיאום עם שלטונות הבריאות של המדינות המארחות ובשילוב עם צוותים רפואיים מקומיים, ומבצעים ניתוחים וטיפולים רפואיים בבתי חולים וכן בשטח, ביחידות טיפול ניידות המגיעות לאזורים נידחים. הצוותים הרפואיים של Eye From Zion עוסקים גם בהדרכת מקביליהם במדינות המארחות, והארגון אף תורם תרופות וציוד רפואי כדי לאפשר המשך פעילות רפואית עצמאית במקום.

בעצם פעילותם ההומנית בחו"ל משמשות המשלחות הרפואיות של Eye From Zion אמצעי "הגברה" הסברתי משנה תדמית ודעות, ברוח ערכי העזרה ההדדית של העם בישראל והמורשת היהודית.

פעילות הארגון מחוץ לישראל מבוצעת בשיתוף עם משרד החוץ, הג'וינט העולמי, ארגוני סיוע בין-לאומיים ועם הרשויות הרלוונטיות במדינות המארחות.

במחצית פברואר השנה, משגר Eye From Zion משלחת רופאים נוספת לביצוע ניתוחי קטרקט בווייטנאם. המשלחת הרפואית הישראלית הקודמת להנוי, במרץ 2008 (2), הטביעה את רישומה וחותמה על המטופלים שנזקקו לסיועה, על הצוות הרפואי המקומי שפעל לצדה ועל הרשויות הווייטנאמיות, וזכתה לשבחים רבים ולכיסוי תקשורתי אוהד ונרחב. בצד כל אלה, זכתה ישראל בהישג הסברתי ותדמיתי של ממש.

במהלך 2009 ולאחריה, מתכוון הארגון לשגר משלחות רפואיות נוספות בתחום ליקויי שמיעה, אא"ג והשתלת קוצבי לב וכן משלחת רופאי משפחה וילדים למשימות הומניטריות דומות.

מראי מקום
1. CMD 6420 -1943 ,British White Paper
2. מאמרו של ד"ר מודי נפתלי, ISRAELI journal of EYE Update, גיליון מס' 7, דצמבר 2008

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©