שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > Israeli Journal of Family Practice - גליון מס' 154 > דבר האיגוד
אפריל 2010 April | גיליון מס' 154 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון
איגוד רופאי המשפחה
דבר האיגוד


ד"ר מרדכי אלפרין

לחברי האיגוד שלום,
כולנו נהנינו מכינוס האיגוד שהיה השנה בחסות המחלקה בבאר שבע. תודה לאנשי המחלקה ובראשם פרופ' שורצמן. המפגש היה נעים והתוכנית הייתה מעניינת.
ברכות לזוכים בפרסי האיגוד וברכות לזוכים במלגות מחקר. כן ירבו.
במדור נמצא סיכום של ישיבת הוועד האחרונה.
באתר האיגוד: http://www.familymed.org.il, תוכלו למצוא גם את דו"ח ועדת הביקורת.
קיץ בריא,
ד"ר מרדכי אלפרין

מענק מחקר מטעם איגוד רופאי המשפחה לשנת 2010
בדיקת מחלות זיהומיות טרום-ההיריון למניעת תחלואה באם וביילוד - ד"ר יהודית הלברשטט וד"ר אפרת שרייבר, מתמחות ברפואת המשפחה, שירותי בריאות כללית, ירושלים
כיצד רופאי משפחה בישראל מאבחנים ומטפלים בדיכאון - מחקר איכותני - ד"ר שי קרונטל, מומחה צעיר ברפואת המשפחה, שירותי בריאות כללית, מחוז תל אביב-יפו
שימוש באמצעים למניעת היריון ומניעת מחלות מין, התנהגות מינית וידע בנוגע למניעת היריון ומניעת מחלות מין בקרב עולים חדשים מאתיופיה - ד"ר אנה שולצמן, מומחית צעירה ברפואת המשפחה, שירותי בריאות כללית, באר שבע
תפיסת איכות החיים בסוכרת - הערכת מידת ההתאמה בין החולה לרופא המטפל - ד"ר דודי דביר, מומחה צעיר ברפואת המשפחה, מכבי שירותי בריאות.
סיכום ישיבת ועד האיגוד - 3.3.2010
נוכחים: ד"ר מאירה ברגר, ד"ר זיו ססר, פרופ' אלי קיטאי, ד"ר ערן סגל, ד"ר יאן פרס, ד"ר רוני פלג, פרופ' שלמה וינקר, ד"ר מיכל שני, ד"ר ליטמן גורדון, ד"ר ברוך יצחק
התנצלו: ד"ר יחיאל עזרא, ד"ר דיאנה גרינפלד, ד"ר יוסי עזורי, ד"ר אמנון להד, ד"ר מוטי אלפרין
נושאים שעלו בישיבה
הישיבה נפתחה בהקרנת סרטון קצר על המשלחת של חיל הרפואה להאיטי.
1. אושר מתן 3 מענקי מחקר עד סכום כולל של 50,000 ש"ח. מתן המענקים יהיה במליאה של כינוס האיגוד ב-17.3.2010.
2. הוחלט על שיתוף פעולה עם מכון ברוקדייל במחקר על עמדות רופאי המשפחה בארץ לגבי מדדי האיכות. מכון ברוקדייל ביקש לצרף נציג לוועדת ההיגוי מטעם האיגוד. סוכם כי הנציגים יהיו ד"ר גורדון ליטמן שעוסק במדדי איכות, ופרופ' שלמה וינקר.
3.  הוועד אישר נסיעות לנציגים של האיגוד:
  ד"ר מטלון, יו"ר חוג הבלינט - לכנס בלינט
 ד"ר עדי לייבה, יו"ר הוועדה המדעית של החוג לרפואת ספר - לכנס רפואת ספר EURIPA.
   בני מימון פנו אף הם בבקשה לתמיכה בנסיעה לכנס. בני מימון סירבו עד כה להצטרף לאיגוד כחוג או כחברה או להר"י. לנוכח זאת החליט הוועד שבשלב זה לא יממן האיגוד נסיעות לכנסים לחברי בני מימון.
סוכם כי ד"ר שני, מזכירת האיגוד, תוציא מכתב לבני מימון הקורא להם להצטרף לאיגוד.
4. נבחרו שני רופאים לנסיעה לכנס מדעי בנושא סטטינים בתמיכת חברת פייזר בריגה לטביה: ד"ר אלה לוין וד"ר אורן קאופמן.
5. לאור ריבוי הפניות לאיגוד להפצה ולדיוור של כנסים בנושאים שונים ומאיגודים שונים, סוכם כי צריך ליצור בידול ברור בין כנסים בחסות ובתמיכה של האיגוד לבין מידע שיופץ בין חברי האיגוד ללא אזכור של האיגוד על ידי הר"י.
6. שיתוף פעולה עם איגוד הדיאטניות בשנת 2010.
   הוחלט על המשך שיתוף הפעולה עם עמותת הדיאטניות. יתקיימו מפגשים אזוריים שיהיו ללא חסות רשמית (לוגו) של האיגוד, אך יופצו כמידע לרופאי המשפחה. תיבחר ועדה מדעית מטעם האיגוד לכנס המשותף בנושא השמנה.
7. נושאי "יקיר האיגוד" ו"חבר כבוד" של האיגוד: ועד האיגוד תומך במתן תואר "יקיר האיגוד" ו"חבר כבוד" באיגוד לאחר יצירת הליך מסודר שבו ייקבעו הכללים למתן תארים אלה.
8. לנוכח הנתונים מהסקר שערכה עבורנו רשת רפואה, עלו נושאים הקשורים לתנאי העבודה של רופא המשפחה. ד"ר פלג ירכז את נושא סביבת העבודה ומשך המפגש הרפואי מטעם האיגוד.
9. לנוכח הצורך שעלה בדוברות לאיגוד הציגה חברת לניאדו תקשורת את הצעתה לדוברות לאיגוד. ועד האיגוד הסמיך את הוועד הפועל להתקדם בנושא דוברות לאיגוד ובין היתר לבחון הצעות נוספות לדוברות.
     ד"ר מיכל שני - מזכירת האיגוד

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©