שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > עדכוני חדשות - גליון מס' 37 > תרופה חדשה מטפלת באי ספיקת לב על ידי הגדלת יעילות תפוקת הלב ללא מאמץ נוסף
אוגוסט 2011 | גיליון מס' 37 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון

תרופה חדשה מטפלת באי ספיקת לב על ידי הגדלת יעילות תפוקת הלב ללא מאמץ נוסף


New Drug Changes Paradigm in Treating Heart Failure

השפעות התרופה Omecamtiv Mecarbil על תפקוד הלב במצב של אי ספיקת לב: ניסוי שלב 2 של מחקר טווח מינון, מבוקר וכפול-סמיות של תרופת דמה, המבוסס על מעבר בין קבוצות.
חולים רבים הסובלים מאי ספיקת לב זוכים לפרוגנוזה גרועה על אף הטיפולים הקיימים. ירידה בכושר כיווץ שריר הלב וצמצום התכווצות החדרים מאפיינות אי ספיקת לב סיסטולית. המצב ניתן לשיפור באמצעות תרופה חדשה, Omecamtiv Mecarbil, המפעילה את מולקולות המיוזין.
בניסוי שלב 2 של מחקר טווח מינון, מבוקר וכפול-סמיות של תרופת דמה, המבוסס על מעבר בין קבוצות, נחקרו השפעות Omecamtiv Mecarbil (שהיא CK-1827452 לשעבר), שניתנה באופן תוך-ורידי במהלך שעתיים, 24 או 72 שעות למטופלים הסובלים מאי ספיקת לב קבועה וחוסר תפקוד סיסטולי של החדר השמאלי והמקבלים טיפול שגרתי.
עם השלמת מתן כל עירוי התבצעו הערכה קלינית (לרבות סימנים חיוניים, אקוקרדיוגרפיה ואק"ג) ובדיקות של ריכוזי פלזמה. המטרה הראשונית הייתה להעריך את בטיחות השימוש ב-Omecamtiv Mecarbil ואת השפעותיה.
45 חולים קיבלו 151 עירויים של תרופה פעילה או תרופת דמה. החוקרים הסיקו ש-Omecamtiv Mecarbil שיפרה את הפעילות הלבבית במטופלים הסובלים מאי ספיקת לב שנגרמה בשל חוסר תפקוד סיסטולי של החדר השמאלי, והיא עשויה לשמש כתרופה חדשה.http://www.sciencedaily.com/releases/2011/08/110818190551.htm

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©