שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > עדכוני חדשות - גליון מס' 111 > ה-FDA אישר לאחרונה שלוש תרופות חדשות לטיפול בסוכרת מסוג 2
ינואר 2013 | גיליון מס' 111 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון

ה-FDA אישר לאחרונה שלוש תרופות חדשות לטיפול בסוכרת מסוג 2


FDA Approves Three New Drug Treatments for Type 2 Diabetes

שלושה תכשירים שונים של התרופה Alogliptin, שהיא Dipeptidyl Peptidase-4 Inhibitor, אושרו על ידי ה-FDA לטיפול במבוגרים בעלי סוכרת מסוג 2.
התרופה גורמת לשחרור אינסולין לאחר הארוחה, ובכך גורמת לשיפור איזון רמת הסוכר. התרופה ניתנת בשילוב עם דיאטה ועם פעילות גופנית. Alogliptin-Nesina ,Alogliptin-Metformin-Kazano ו-Alogliptin-Pioglitazone-Oseni נחקרו כטיפול יחיד ובשילוב עם תרופות אחרות לסוכרת, כולל סולפונילאוריאה ואינסולין.
ב-22 מחקרים שכללו 12,500 איש, כל השלוש הפחיתו רמת המוגלובין A1C ביעילות רבה יותר מטיפולים יחידים אחרים.
Nesina הוכחה יעילה ובטוחה ב-14 מחקרים קליניים שכללו 8,500 חולי סוכרת מסוג 2. היא הביאה לירידה של 0.4%-0.6% בערכי המוגלובין A1C בהשוואה לפלצבו, לאחר 26 שבועות טיפול.
Kazano הוכחה יעילה ובטוחה ב-4 מחקרים קליניים שכללו מעל 2,500 חולי סוכרת מסוג 2. היא גרמה לירידה נוספת של 1.1% בהמוגלובין A1C , לעומת Nesina, ולירידה נוספת של 0.5% לעומת מטפורמין, לאחר 26 שבועות טיפול. התרופה נושאת אזהרה לסיכון לחמצת לקטית, הנובעת ממרכיב המטפורמין שבה.
Oseni הוכחה יעילה ובטוחה ב-4 מחקרים קליניים שכללו מעל 1,500 חולי סוכרת מסוג 2. היא הביאה לירידה נוספת של 0.4%-0.6% בערכי המוגלובין A1C, לעומת טיפול ב-Pioglitazone לבדו, ולירידה נוספת של 0.4%-0.9%, לעומת טיפול ב-Alogliptin לבדו. התרופה נושאת אזהרה לסיכון לאי ספיקת לב הקשורה במרכיב ה-Pioglitazone.
תופעות לוואי של שלוש התרופות כוללות נזלת וזיהומים בדרכי הנשימה העליונות.
התרופה אינה מיועדת לטיפול בחולים עם Diabetic Ketoacidosis או לחולים עם סוכרת מסוג 1.
ה-FDA דורש מחקר בתר שיווקי לבדיקת Nesina ו- Kazano בילדים, וכן מחקר קרדיווסקולרי לגבי Nesina.
כל התכשירים יצטרכו להשלים בדיקות לניטור תגובות רגישות יתר, הפרעות אנזימי כבד ודלקת לבלב. 

http://www.fda.gov/NewsEvents/Newsroom/PressAnnouncements/ucm336942.htm


תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©