שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > עדכוני חדשות - גליון מס' 147 > בגיליון מיוחד על האתגרים במחלת לב ראומטית מצוין שההיארעות גבוהה משמעותית משחושבים ומדגישים את הצורך בטיפול בכאבי גרון כחלק מהאסטרטגיה במלחמה במחלת לב ראומטית
ספטמבר 2013 | גיליון מס' 147 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון

בגיליון מיוחד על האתגרים במחלת לב ראומטית מצוין שההיארעות גבוהה משמעותית משחושבים ומדגישים את הצורך בטיפול בכאבי גרון כחלק מהאסטרטגיה במלחמה במחלת לב ראומטית


Special Issue: Continued Challenge of Rheumatic Heart Disease

גיליון מיוחד של ה-Global Heart, כתב העת של ה-The World Heart Federation, מנתח את עומס מקרי מחלת הלב הראומטית ו-Rheumatic Fever, ומציע כי יש תת הערכה של מספר החולים (המוערך כיום ב-233,000 מקרי תמותה בשנה), בעיקר בשל מחסור במידע מאזורים שבהם שכיחות המחלה גבוהה.
המחלה נגרמת מזיהום בחיידק Group A Streptococcal-GAS, הגורם לדלקת גרון. טיפול אנטיביוטי בזמן מפחית את שיעור מחלת Rheumatic Fever ב-70%-80%. אולם במשפחות דלות אמצעים, המתגוררות רחוק משירותי רפואה, כאב גרון לא נתפש כמצב המחייב טיפול רפואי.
מחקר של ה-WHO שפורסם ב-2005, הצביע על 471,000 מקרים של Rheumatic Fever חדה בשנה, מ-10 מקרים לכל 100,000 ילדים בני 15-5 במדינות מתועשות עד 374 מקרים ל-100,000 באיזור הפסיפי.
העומס הכולל של המחלה הוערך ב-15.6 מיליון מקרים, מהם 282,000 מקרים חדשים ויותר מ-233,000 מקרי תמותה בשנה.
במחקר החדש מדווחים כי מספר השנים של חיים עם מוגבלות בשל מחלת לב ראומטית, הוערך ב-2010 כ-1,430,000, המקביל לרבע מהערך המקובל לכל מחלות הסרטן ביחד.
בין השנים 1990 ל-2010 נמצאה ירידה של 25% בשיעור מחלת לב ראומטית. אך הכותבים מציינים כי יש להתייחס לנתונים בזהירות ולחכות לנתונים של 2014.
הכותבים מסכמים כי יש לשאוף למידע באיכות טובה על עומס מחלת לב ראומטית ו-Rheumatic Fever.
כיום נערכים מחקרים הדוגמים אזורים מייצגים להערכה מחודשת של עומס המחלה, כדי לפנות בבקשת מימון והתערבות לגורמי בריאות הציבור למיגור המחלה. 


http://www.globalheart-journal.com/webfiles/images/journals/gheart/FINALpages_GHEART_8_3_REVISED_9_25.pdf

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©