שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > עדכוני חדשות - גליון מס' 186 > השוואה בין מערכת הבריאות במדינות ה-OECD לבין ישראל - דוח משרד הבריאות לשנת 2012
יולי 2014 | גיליון מס' 186 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון

השוואה בין מערכת הבריאות במדינות ה-OECD לבין ישראל - דוח משרד הבריאות לשנת 2012


Health Care Comparison Between Israel and OECD countries

אחת לשנה מתפרסמים נתונים השוואתיים על מערכות בריאות ב-34 המדינות החברות בארגון המדינות לשיתוף פעולה ופיתוח כלכלי, ארגון ה-OECD - Organisation for Economic Co-operation and Development. פרסום זה משתמש בקובץ נתוני ה-OECD לשנת 2011 ומשווה את נתוני ישראל למדינות החברות בארגון ביותר מ-30 מדדים הקשורים למערכת הבריאות.
ישראל הצטרפה לארגון ה-OECD ב-7.9.2010.
הנתונים המתפרסמים על ידי ה-OECD מבוססים במידת האפשר על הגדרות אחידות, תוך ניסיון להתגבר על הבדלים הקיימים בין המדינות בשיטות הרישום החשבונאי, הבדלי הגדרות, בעיות מחירים ושער חליפין. אחידות ההגדרות מקלה לערוך השוואות בינלאומיות, אולם, חשוב
להסתייג ולציין שהן בשל חוסר האחידות שנותר והן בשל אופיין השונה של מערכות הבריאות בממדים רבים נוספים (כגון דרכי המימון ואספקת השירותים, דפוסי הקצאה, מערכי הביטוח, התשתית החוקית של המערכות, הבדלים דמוגרפיים בין המדינות ועוד) יש להיזהר בהפקת לקחים ומסקנות על בסיס נתונים אלו בלבד.
כמו כן, הנתונים המוצגים בפרסום זה על אודות מדינת ישראל, לקוחים מתוך הפרסומים של ארגון ה-OECD. לגבי חלק מהמדדים המופיעים בפרסום קיימים כבר נתונים מעודכנים יותר בישראל. על מנת לשמור על אחידות הנתונים, בחרנו לצטט את נתוני ה-OECD.

קובץ נתוני הבריאות של ה-OECD מציג את הנתונים המעודכנים ביותר הקיימים בארגון. ברוב המקרים נתונים אלו מתייחסים לשנת 2011 ובחלקים אחרים לשנים 2013-2011. 

http://www.health.gov.il/PublicationsFiles/OECD_2012.pdf

תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©