שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > עדכוני חדשות - גליון מס' 189 > חוצפה בלי גבולות של עיתון שהיה פעם מכובד - עד שבחר צד
יולי 2014 | גיליון מס' 189 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון

חוצפה בלי גבולות של עיתון שהיה פעם מכובד - עד שבחר צד


The Lancet - A Journal Mixing Politics, Lies Anti Semitism and Medicine

בצעד יוצא דופן, ובאופן לא מקצועי בעליל, בחר כתב העת המכובד (לפחות היה כזה עד השבוע) The Lancet, לחשוף את פרצופו האמיתי - האנטישמי. לא ייתכן שעיתון מדעי, המתיימר להציג עמדות המבוססות על ערכים אמפיריים, יציג קו פוליטי אנטי-ישראלי ואנטי-יהודי מובהק.

השבוע פורסם בכתב העת "מכתב מרופאים בעזה" שעליו חתמו 21 רופאים. מכתבם יצא נגד הבריונות והטבח שמבצעת ממשלת ישראל בעם הפלסטיני ה"תמים". אין זכר לפעולות החמאס או מי התחיל בעוינות. כאילו שישראל יצאה למלחמה בתושבי עזה.

איני סופר או פובליציסט (מקצוע שנמצא בפריחה בימים האחרונים). זו הפעם הראשונה מיום הקמת מערכת מדיקל מדיה שבחרתי גם אני להציג עמדה אישית.

הגיע הזמן שנפסיק להתנהג כמו ניצולי שואה, כמו עם שמתנצל על עצם קיומו, ונגיב לשונאינו ולאלה החפצים שניעלם, לא תגובה מתלהמת Passive-Agressive שמקורה בחוסר ביטחון, אלא תגובה חזקה שמקורה באמונה העמוקה בזכותנו לחיים ובצדקת דרכנו. לא עוד! לא עוד פגיעה אחת בעמנו, ולו הקטנה ביותר! לא עוד!

לדעתי אסור לנו כישראלים לעבור בשתיקה על נקיטת הקו הפרו-פלסטיני של Lancet, ואני מקווה שגם היהודים בתפוצות יגיבו לכך. נשיב לחזית הפוליטית שפתח נגדנו כתב העת ונבודדו על ידי החרמתו, ואולי כך נדומם או לפחות נחליש את קולות השנאה ואת השימוש הציני בפלטפורמות, הכביכול מכובדות, לקידום אג'נדות אישיות ופוליטיות.

אני קורא לספריות, למחלקות בבתי חולים ובקופות החולים לבטל את המינויים לכתב העת הזה, להפסיק לצטט מתוכו, ובעיקר להימנע ממשלוח מאמרים לעיתון. אני עשיתי צעד זה, כעת תורכם.

הפיצו, שתפו, התקשרו, בקשו, התלוננו, איימו ובעיקר אל תפסיקו עד שתהיה נסיגה והתנצלות יחד עם התחייבויות לחדול בעתיד מנקיטת עמדה פוליטית חד-צדדית.

אני קורא לכם, בואו נשמור על כבודנו, כי אם לא נעריך את עצמנו, אחרים גם לא יכבדונו. ואנו הרי למודי ניסיון ויודעים כיצד זה עלול להסתיים כאשר לא מכבדים אותנו.

אנא שתפו אותי במחשבותיכם, אשמח לרכז ולדווח כאן על התקדמות הקמפיין.

שלכם,
יואל שמוס

תגובות:


11. מענה הולם
ד''ר אילנה שומכר ( 11:17:24 31/07/2014)
12. תיקון התגובה
ד''ר אילנה שומכר ( 11:19:07 31/07/2014)

דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©